Veļas mašīnas (Front)

Beko WRE 6511 BWW

Saņem jau ŠODIEN
PIRKTĀKĀ prece kategorijā
Pagarinātā garantija un apdrošināšana 
Termiņš
19900
Juridiskām personām: 164.46 €

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY

Saņem 1a.lv klientu centrā
Šodien pēc 12:00

ADDRESS

Saņem piegādi uz adresi
Šodien pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Krāsa: Balta
  • Elektroenerģijas klase: A+++
  • Mazgāšanas klase: A
  • Ietilpība: 6 kg
  • Centrifūgas apgriezieni: 1000 apgr./min.
  • Dziļums (cm): 44
gift-icon

Dāvana:

van-icon

Bezmaksas piegāde uz "K-Senukai"!

van-icon

Bezmaksas piegāde 1A klientu centrā!

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI

RažotājsBeko
KrāsaBalta

ENERĢIJAS UN ŪDENS PATĒRIŅŠ

Elektroenerģijas patēriņa klaseA+++
Mazgāšanas klaseA
Enerģijas gada patēriņa novērtējums (kWh)152
Ūdens gada patēriņa novērtējums (litri)8799

VEĻAS IETILPĪBA UN CENTRIFŪGAS ĀTRUMS

Ietilpība6 kg
Centrifūgas apgriezieni1000 apgr./min.

IZMĒRI

Veļas mašīnas dziļums (cm)44
Platums (cm)60
Augstums (cm)84

VADĪBA

Vadības paneļa tipsElektroniskais
Displejs
Displeja veidsLED
Displeja funkcijasProgrammas statuss

PROGRAMMAS UN FUNKCIJAS

Programmu skaits15
Priekšmazgāšana
Ātrā mazgāšana
Rokas (saudzīgā) mazgāšana
Vilnas programma
Žāvētājs
Atliktais starts
Papildus funkcijasPapildus skalošanas funkcija

DROŠĪBA

Durvju bloķēšana bērnu drošībai
Pretnoplūdes sistēma

MATERIĀLS UN TROKŠŅU LĪMENIS

Ārējās tvertnes materiālsNav informācijas
Iekšējās tvertnes materiālsNav informācijas
Trokšņu līmenis (dB)61

PAPILDUS

Īpašas atzīmesSelf Clean (Pašattīrīšanās) programma

Preces apraksts

Beko WRE 6511 BWW

„S” veida siena
Speciāli projektēta siena burta „S” formā palīdz samazināt vibrāciju, kas rodas mazgāšanas laikā. Tā ir pieejama visos Beko veļas mazgājamo mašīnu modeļos!

AquaFusion
Mazgāšanas laikā standarta veļas mazgājamās mašīnās aptuveni 20% mazgāšanas līdzekļa tiek neefektīvi izskaloti ar ūdeni. Inovatīvā AquaFusionTM tehnoloģija pamatojas uz noplūdes bloķēšanu, lai novērstu mazgāšanas līdzekļa zudumu, tā, ka tas tiek praktiski izmantots pilnībā. Pateicoties tam mazgāšanas efektivitāte ir lielāka, bet Tu ietaupi mazgāšanas līdzekli un naudu katras veļas mazgāšanas laikā.

AquaWave
AquaWave sistēma garantē visdelikātāko un vienlaicīgi visefektīvāko mazgāšanu. Jauns trumuļa dizains nodrošina smalko audumu aizsardzību, bet unikāla dzinējšķēršļu konstrukcija viļņu formā ļauj sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus. Pateicoties tam vari ilgāk nēsāt savus apģērbus.

Vilnas mazgāšanas programma
Speciāla programma vilnas drēbju mazgāšanai, tā nodrošina, ka drēbes netiek sabojātas.

Bērnu piekļuves bloķēšanas funkcija:
Pateicoties šai funkcijai pastāv iespēja bloķēt pogas un slēdžus, gadījumā, ja ar tiem spēlējas bērni. Tāpat šī funkcija padara par neiespējamu veikt nejaušas izmaiņas ierīces darba laikā.

Mazgāšanas ar rokām programma
Tagad ir iespējama pat tik delikātu materiālu kā zīds un kašmīrs mazgāšana veļas mašīnā! Pietiek ieslēgt opciju „Mazgāšana ar rokām", kas nodrošina ļoti delikātu mazgāšanas procesu, pilnīgi it kā apģērbs tiktu mazgāts ar rokām! Pateicoties atbilstošiem iestatījumiem, drēbes nesarūk, neizstiepjas, kā arī netiek sabojātas.

Mini 30 programma
Šī programma ir paredzēta viegli sasmērēta, tāda, kuru nepieciešams vienkārši atsvaidzināt, apģērba mazgāšanai. Pēc vienas dienas nēsāšanas apģērbu var atsvaidzināt 30 minūšu laikā pie 30°C temperatūras, taupot laiku un enerģiju!

Shirt programma
Šī speciālā programma kreklu mazgāšanai perfekti izmazgā kreklus pie 40°C temperatūras.
Slodzes balansēšanas elektroniskā sistēma
Šī sistēma "nosver" veļu un attiecīgi izkārto to trumuļa iekšienē, lai novērstu vibrāciju un troksni, kā arī nodrošinātu maksimālu ierīces stabilitāti centrifugēšanas laikā. Šī sistēma garantē maksimālu centrifugēšanas ātrumu.

Papildus skalošana
Dažiem audumiem nepieciešama lielāka aizsardzība nekā citiem (piem. bērnu drēbītes, personu ar alerģiskām ādas problēmām drēbes). Beko veļas mazgājamās mašīnās pastāv iespēja iestatīt papildus skalošanu, kas nodrošina papildus aizsardzību un garantē, ka izmazgātajās drēbēs nebūs atrodamas pat vismazākās mazgāšanas līdzekļa pēdas.

Self Clean programma
Šī ir speciāla programma trumuļa, cauruļu un mazgāšanas līdzekļa tvertnes un citu veļas mazgājamās mašīnas iekšējo sastāvdaļu tīrīšanai. To ir vērts izmantot laiku pa laikam, it īpaši, ja parasti mazgāšanai tiek izmantotas zemas temperatūras - jo tās veicina baktēriju attīstīšanos. Šīs programmas laikā ūdens tiek uzsildīts līdz 70°C, kas nodrošina atbilstošu higiēnu.

Ūdens patēriņa automātiskās kontroles sistēma
Mazgāšanai ieliktā veļa var atšķirties pēc daudzuma un auduma veidiem. Ūdens patēriņa automātiskās kontroles sistēma pielāgo ūdens patēriņu tā, lai atkarībā no audumu svara un veida nodrošinātu optimālu mazgāšanas efektivitāti. Pat vismazākais ūdens ietaupījums tas ir mazāks enerģijas patēriņš, bet mazāks ūdens un enerģijas patēriņš tā ir tīrāka apkārtējā vide un ietaupīts mājsaimniecības budžets.

Kā izvēlēties veļas mašīnu (front)?

Kā izvēlēties veļas mašīnu ar frontālo ielādi?
Informāciju par veļas mašīnām un to būtiskākajiem parametriem lasi šajā ceļvedī.

-KrāsaVeļas mašīnas pieejamas dažādās krāsās (baltā, melnā, pelēkā, sudraba, alumīnija) un krāsu kombinācijās (balta / hroma, balta / melna, balta / sudraba), tādējādi nodrošinot iespēju to pieskaņot telpas interjeram.


-Elektroenerģijas patēriņa klase
Visekonomiskākās veļas mašīnas ir A+++ klasē, bet G klase patērē visvairāk enerģijas. A ir standarta klase.


-Mazgāšanas klase
Tās tiek iedalītas tāpat kā elektroenerģijas patēriņa klases — A mazgāšanas klasē ietilpstošās veļas mašīnas apģērbu izmazgā visefektīvāk, savukārt G klases veļas mašīnu efektivitāte ir viszemākā.


-Ietilpība

Ar ietilpību tiek norādīts, cik daudz apģērba (kilogramos) veļas mašīnā ietilpst. Mazākajām veļas mašīnām tie ir 3 vai 4 kilogrami, savukārt ietilpīgākajās varēsi mazgāt pat līdz 11 kilogramiem veļas. Jo lielāks ģimenes locekļu skaits, jo lielāka ietilpība nepieciešama.


-Centrifūgas apgriezieni

Tie ir veļas tvertnes apgriezieni minūtē pēc skalošanas. Jo vairāk apgriezienu, jo sausāka veļa pēc mazgāšanas. Centrifūgas apgriezieni variē no 1000 līdz 1600 apgriezieniem. Ja telpas platība, kur iespējams veļu žāvēt ir ierobežota, izvēlies veļas mašīnu ar lielāku centrifūgas apgriezienu skaitu.


-Vadības paneļa tips

Pastāv trīs dažādu veidu paneļu tipi: mehāniskais, elektroniskais un sensoru. Mehāniskā vadība nodrošina veļas mašīnas kontrolēšanu ar kloķu palīdzību, elektroniskā ar pogām, savukārt sensoru ar pieskārieniem.


-Displejs
Ja veļas mašīnai ir ekrāns, uz tā iespējams ērtāk pārredzēt programmas, ciklus, atlikušo laiku un cita veida informāciju atkarībā no konkrētā modeļa. Dažiem veļas mašīnu modeļiem displejs ir skārienjutīgs.


-Programmu skaits
Veļas mašīnām pieejamas dažādas programmas (piemēram, saudzīgā mazgāšana, programma sporta apģērbiem, vilnas izstrādājumiem utt.), un atšķirīgs ir arī to skaits — no astoņām līdz pat 30 un vairāk.


-Žāvētājs
Noderīga funkcija, jo ļauj apģērbu no veļas mašīnas izņemt sausu. Būtiski, ja veļu nepieciešams izžāvēt pēc iespējas ātrāk.


-Atliktais starts
Ja vēlies, lai veļas mazgāšana tiek uzsākta tad, kad Tevis nav mājās, noderēs atliktā starta funkcija — ar tās palīdzību vari uzstādīt laiku (parasti 1 – 24 stundu intervālā), kad veļas mašīna pati uzsāks mazgāšanu.


-Durvju bloķēšana bērnu drošībai

Ja veļas mašīnai piekļūst arī mazi bērni, drošības nolūkos ieteicams izvēlēties veļas mašīnu ar durvju bloķēšanas funkciju — tādējādi nodrošinoties pret nepatīkamiem starpgadījumiem.


-Pretnoplūdes sistēma
Ja radīsies problēmas ar ūdens padevi, pretnoplūdes sistēma pasargās no ūdens noplūšanas.


-Trokšņu līmenis
Trokšņu līmenis tiek mērīts decibelos (dB). 15 dB atbilst čukstiem, 50 - 60 dB — sarunai, 85 dB — satiksmes troksnim. Klusākās veļas mašīnas nav skaļākas par 50 dB, savukārt skaļākās pārsniedz 70 dB robežu.


-Īpašas atzīmes
Veļas mašīnās iebūvētas arī dažādas papildus funkcijas. Taču jāņem vērā, ka katrs ražotājs vienas un tās pašas funkcijas mēdz dēvēt dažādi. Piemēram, svara sensors nosaka ievietotās veļas svaru un iesaka, cik daudz mazgājamā līdzekļa nepieciešams. Savukārt putu kontroles sistēma (dēvēta arī par putu sensoru) ļauj noteikt mazgāšanas līdzekļa daudzumu, vajadzības gadījumā to izšķīdinot. Un daudzas citas funkcijas mūsdienu veļas mašīnās atvieglos Tavu ikdienu.


Sazinies ar mums tiešsaistes čatā!
Ja Tev radušies jautājumi, meklē atbildes pie mūsu speciālistiem, izmantojot tiešsaistes čatu! Savukārt, ja nevari izvēlēties piemērotāko modeli, izmanto salīdzināšanas opciju.

Līzinga kalkulators

Ikmēneša maksājums: 8.85

Atsauksmes

12345

4.6 no 5 zvaigznēm | Kopā 60 vērtējumi

5★

43

4★

14

3★

2

2★

1

1★

0

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

12345

GVIDO - 04.09.2019

Verificēts pirkums

Ar jūsu servisu Mūkusalas ielā 41 esmu apmierināts, viss bija lieliski; Neesmu apmierināts ar jūsu Piegādes kurjerdienestu DPD Latvija, jo pirmoreiz pasūtot preci š. g. 30.aprīlī, Pasūtījuma numurs: #1532179, Pasūtījuma datums: 30.04.2019. tiku maldināts ar preces piegādes laiku, termiņiem; kā rezultātā tika izniekots mans laiks un es nesaņēmu pie jums pasūtīto preci. Jūsu Piegādes kurjerdienests DPD pats nestrādā un citiem nedod, ja būtu to zinājis, nekad nebūtu izmantojis šādu iespēju, jo šāda jūsu Piegādes servisa ( Piegādes kurjerdienests DPD) dēļ preces iegāde un piegāde man aizkavējās par četriem mēnešiem, esmu ļoti neapmierināts ar šo jūsu Piegādes kurjerdienestu DPD, tie ir krāpnieki, kas laikā nepilda solījumus.

12345

JULIJA - 19.08.2019

Verificēts pirkums

Компактная, очень простая в использовании стиральная машина. Хорошее соответствие цена- качество.

12345

kristine - 23.07.2019

Verificēts pirkums

Ļoti laba par tādu cenu!

12345

Marina - 11.07.2019

Verificēts pirkums

Очень быстро доставили все понравилось

12345

Viktors - 14.06.2019

Verificēts pirkums

Praktiska.

BEKO Beko WRE 6511 BWW Beko WRE 6511 BWW

„S” veida siena
Speciāli projektēta siena burta „S” formā palīdz samazināt vibrāciju, kas rodas mazgāšanas laikā. Tā ir pieejama visos Beko veļas mazgājamo mašīnu modeļos!

AquaFusion
Mazgāšanas laikā standarta veļas mazgājamās mašīnās aptuveni 20% mazgāšanas līdzekļa tiek neefektīvi izskaloti ar ūdeni. Inovatīvā AquaFusionTM tehnoloģija pamatojas uz noplūdes bloķēšanu, lai novērstu mazgāšanas līdzekļa zudumu, tā, ka tas tiek praktiski izmantots pilnībā. Pateicoties tam mazgāšanas efektivitāte ir lielāka, bet Tu ietaupi mazgāšanas līdzekli un naudu katras veļas mazgāšanas laikā.

AquaWave
AquaWave sistēma garantē visdelikātāko un vienlaicīgi visefektīvāko mazgāšanu. Jauns trumuļa dizains nodrošina smalko audumu aizsardzību, bet unikāla dzinējšķēršļu konstrukcija viļņu formā ļauj sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus. Pateicoties tam vari ilgāk nēsāt savus apģērbus.

Vilnas mazgāšanas programma
Speciāla programma vilnas drēbju mazgāšanai, tā nodrošina, ka drēbes netiek sabojātas.

Bērnu piekļuves bloķēšanas funkcija:
Pateicoties šai funkcijai pastāv iespēja bloķēt pogas un slēdžus, gadījumā, ja ar tiem spēlējas bērni. Tāpat šī funkcija padara par neiespējamu veikt nejaušas izmaiņas ierīces darba laikā.

Mazgāšanas ar rokām programma
Tagad ir iespējama pat tik delikātu materiālu kā zīds un kašmīrs mazgāšana veļas mašīnā! Pietiek ieslēgt opciju „Mazgāšana ar rokām", kas nodrošina ļoti delikātu mazgāšanas procesu, pilnīgi it kā apģērbs tiktu mazgāts ar rokām! Pateicoties atbilstošiem iestatījumiem, drēbes nesarūk, neizstiepjas, kā arī netiek sabojātas.

Mini 30 programma
Šī programma ir paredzēta viegli sasmērēta, tāda, kuru nepieciešams vienkārši atsvaidzināt, apģērba mazgāšanai. Pēc vienas dienas nēsāšanas apģērbu var atsvaidzināt 30 minūšu laikā pie 30°C temperatūras, taupot laiku un enerģiju!

Shirt programma
Šī speciālā programma kreklu mazgāšanai perfekti izmazgā kreklus pie 40°C temperatūras.
Slodzes balansēšanas elektroniskā sistēma
Šī sistēma "nosver" veļu un attiecīgi izkārto to trumuļa iekšienē, lai novērstu vibrāciju un troksni, kā arī nodrošinātu maksimālu ierīces stabilitāti centrifugēšanas laikā. Šī sistēma garantē maksimālu centrifugēšanas ātrumu.

Papildus skalošana
Dažiem audumiem nepieciešama lielāka aizsardzība nekā citiem (piem. bērnu drēbītes, personu ar alerģiskām ādas problēmām drēbes). Beko veļas mazgājamās mašīnās pastāv iespēja iestatīt papildus skalošanu, kas nodrošina papildus aizsardzību un garantē, ka izmazgātajās drēbēs nebūs atrodamas pat vismazākās mazgāšanas līdzekļa pēdas.

Self Clean programma
Šī ir speciāla programma trumuļa, cauruļu un mazgāšanas līdzekļa tvertnes un citu veļas mazgājamās mašīnas iekšējo sastāvdaļu tīrīšanai. To ir vērts izmantot laiku pa laikam, it īpaši, ja parasti mazgāšanai tiek izmantotas zemas temperatūras - jo tās veicina baktēriju attīstīšanos. Šīs programmas laikā ūdens tiek uzsildīts līdz 70°C, kas nodrošina atbilstošu higiēnu.

Ūdens patēriņa automātiskās kontroles sistēma
Mazgāšanai ieliktā veļa var atšķirties pēc daudzuma un auduma veidiem. Ūdens patēriņa automātiskās kontroles sistēma pielāgo ūdens patēriņu tā, lai atkarībā no audumu svara un veida nodrošinātu optimālu mazgāšanas efektivitāti. Pat vismazākais ūdens ietaupījums tas ir mazāks enerģijas patēriņš, bet mazāks ūdens un enerģijas patēriņš tā ir tīrāka apkārtējā vide un ietaupīts mājsaimniecības budžets.
000051349516 4.6 60 5 0.5 199.00

Rekomendējam Tev

Uz augšu