Videoreģistratori

Garmin Dash Cam 65W

Saņem jau ŠODIEN
Pagarinātā garantija un apdrošināšana 
Termiņš
22900

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY

Saņem 1a.lv klientu centrā
Šodien pēc 10:00

PICKUP

Saņem piegādes punktos
Šodien pēc 17:00

ADDRESS

Saņem piegādi uz adresi
Šodien pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

 • Ekrāna izmērs (collas): 2
 • Pikseļu skaits: 2.1 Mpix
 • Video izšķirtspēja: 1920 x 1080 (Full HD)
 • Filmēšanas leņķis (grādi): 180
 • Nakts filmēšana:
 • Kustību sensors:
gift-icon

Dāvana:

gift-icon

OUTLET prece - precēm ar šo atzīmi tiek piemērota īpaši izdevīga - noliktavas izpārdošanas cena, kas nereti ir zem preces pašizmaksas.

gift-icon

BEZMAKSAS piegāde ar promo kodu "FREE", precēm no 75 EUR un līdz 75 kg uz JEBKURU SAŅEMŠANAS PUNKTU visā Latvijā un uz MĀJĀM, Rīgā!

van-icon

Bezmaksas piegāde uz "K-Senukai"!

van-icon

Bezmaksas piegāde 1A klientu centrā!

Detalizēta informācija

RažotājsGarmin
Ekrāna izmērs (collas)2
Ekrāna tipsLCD
Pikseļu skaits2.1 Mpix
Video izšķirtspēja1920 x 1080 (Full HD)
Video ierakstīšanas ātrumsMax: 30 kadri/sek
Filmēšanas leņķis (grādi)180
Nakts filmēšana
Kustību sensors
Iebūvēts GPS
Video ieraksta formātsNav informācijas
Atmiņas karšu slotsMicro SD (Micro Secure Digital)
Micro SDHC (Micro Secure Digital High Capacity)
Īpašas atzīmesKontrole ar balsi
Travelapse funkcija
Wi-Fi atbalsts
Izmērs: 562 x 40.5 x 35.3 mm
Baterijas darbības laiks: 30 min

Preces apraksts

Garmin Dash Cam 65W • 180 grādu ieraksta leņķis ļauj saglabāt vairāk no apkārt esošā un notiekošā, ieskaitot luksoforus
 • Augstas kvalitātes 2,1 megapikseļukamera ar 1080p video ierakstu; darbojas pat slikta apgaismojuma apstākļos
 • Brīdinājumi par priekšējās sadursmes risku un izslīdēšanu no braucamās joslas1, papildus - brīdinājumi par tuvumā esošiem sarkanās gaismas unātruma fotoradariem2
 • GPS atbalsts ar automātisku negadījuma noteikšanu (G sensors) saglabā video ierakstu pie trieciena, lai atainotu kur un kad negadījums ir noticis
 • Kontrole ar balsi3 ļauj jums uzsākt/apstādināt ierakstu, veikt fotouzņēmumus un citas darbības - izmantojot savu balsi


Kontrolējiet videoreģistratoru ar savu balsi un turiet rokas uz stūres. Sakiet: "Ok, Garmin", lai saglabātu video, uzņemtu fotouzņēmumu, uzsāktu/pārtrauktu audio ierakstu un uzsāktu/pārtrauktu Travelapse funkcijas darbību.

Ieraksta augstas kvalitātes 1080p HD video ierakstus
Garmin Dash Cam 65W ir viegli lietojams, augstas izšķirtspējas videoreģistrators ar 2,0" LCD ekrānu. Ar savu 180 grādu platleņķa objektīvu, tas saglabā visu ceļu un iekļauj ierakstā GPS datus laika un atrašanās vietas informācijai, norādot tieši kur un kad negadījums ir noticis. Paļaujieties uz savu Dash Cam 65W, lai saglabātu video ar augstu detalizācijas līmeni gan gaišos, gan nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Piestipriniet kameru pie vējstikla un ierakstiet savu braucienu ar 1080p izšķirtspēju. Dash Cam ieraksta turpinošos cilpu, izmantojot komplektēto, nomaināmo microSD™ atmiņas karti. Lai paplašinātu atmiņu, ievietojiet ierīcē ietilpīgāku microSD atmiņas karti (iegādājama atsevišķi; ierīce atbalsta līdz 64 GB; nepieciešama vismaz 10. ātruma klase). Atskaņojiet uzņemto video tieši ierīces ekrānā vai vēlāk - savā datorā vai viedtālrunī, izmantojot VIRB® lietotni.

Jūsu aculiecinieks, kurš nekad nemirkšķina
Nav vajadzības uztraukties par ieraksta uzsākšanu un apstādināšanu - ja Garmin Dash Cam 65W ir pievienots strāvas padevei automašīnā, tas uzsāk video ierakstu automātiski un saglabā uzņemto, ja notiek trieciens.
Viss video tiek "apzīmogots" ar laika un vietas datiem, lai jūs zinātu, kur tieši notikums ir noticis. Kad aplūkojat uzņemto savā datorā, jums būs pieejami dati par video uzņemšanas koordinātām, datumu, laiku, braukšanas ātrumu un kustības virzienu.
Garmin Dash Cam 65W ietver sevī automātisku negadījuma noteikšanas funkciju (G sensors), lai kamera, ja tiek noteikts trieciens, zinātu saglabāt pašreizējos, iepriekšējos un nākamos video ierakstus, tādējādi saglabājot visu notikumu. Visa šī informācija tiek uzglabāta komplektētajā 10. ātruma klases microSD atmiņas kartē.
Transporta līdzekļa vai īpašuma bojājumu tuvplānu veikšanai, noņemiet Garmin Dash Cam 65W no tā stiprinājuma un veiciet fotouzņēmumus.

Dalieties savā braucienā, izmantojot Travelapse™
Travelapse video uzņemšanas funkcija nodrošina ar vienkāršu un jautru veidu kā ierakstīt un dalīties savos piedzīvojumos, savietojot stundām ilgus braucienus minūšu garos svarīgāko mirkļu konspektos.

Sinhronizējiet savus video bez vadiem ar savu viedtālruni
Garmin Dash Cam 65W ir iebūvēts Wi-Fi®, lai jūs bez vadiem varētu sinhronizēt video ar savu saderīgo viedtālruni, kurā ir lejupielādēta bezmaksas VIRB® lietotne. Šī iespēja padara video dalīšanos ar draugiem, apdrošinātājiem un policiju izteikti vienkāršu.

Brauciet, zinot, kas notiek jums apkārt
Garmin Dash Cam 65W piedāvā noderīgus brīdinājumus par apkārt notiekošo, veicinot drošu auto vadīšanu. Brīdinājums par iespējamu priekšējo sadursmi1 informē jūs, ja braucat pārāk tuvu priekšā braucošajai automašīnai. Brīdinājums par izslīdēšanu no braucamās joslas1 ziņo jums, ka lēnām izslīdat no savas braucamās joslas. Brīdinājumi par sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem2 ziņo par tuvumā esošiem atbilstošajiem fotoradariem. Iegūstiet regulāri atjauninātu informāciju par fotoradaru atrašanās vietām, abonējot Cyclops™ datu bāzi, kas tiek apstrādāta katru dienu un satur informāciju par fiksētajiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem. Tad, kad esat apstājies krustojumā vai sastrēgumā, ierīce ziņos jums, kad satiksme jums priekšā atkal ir kustībā.

Uzraugiet savu automašīnu stāvvietā
Autonovietošanas režīms uzrauga jūsu automašīnas apkārtni, kamēr jūsu automašīna ir novietota stāvēšanai un tās dzinējs ir izslēgts. Ierīce automātiski uzsāk ierakstu, ja un kad tiek piefiksēta kustība. Funkcijai ir nepieciešams atsevišķi iegādājams autonovietošanas kabelis un ieteicama tā profesionālā uzstādīšana.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat šo ierīci.

1 Dažādi apstākļi var ietekmēt brīdinājumu funkciju darbību. Plašāk - šeit.
2 Sarkanās gaismas un ātruma fotoradara brīdinājumi nav pieejami visos reģionos.
3 Kontrole ar balsi ir pieejama angļu, vācu, franču un itāļu valodās.
Wi-Fi ir Wi-Fi Alliance reģistrēta tirdzniecības zīme.

Kā izvēlēties videoreģistratoru?

Kā izvēlēties videoreģistratoru?


Vēlies iegādāties videoreģistratoru? Iepazīsties ar to galvenajiem parametriem šajā ceļvedī!

Ekrāns


Videoreģistratoriem ir divu veidu ekrāni: LCD (liquid-crystal display) un TFT (thin-film-transistor liquid-crystal display) LCD. TFT LCD ir uzlaboti LCD ekrāni, tiem ir ātrāks reaģēšanas laiks un košākas krāsas. Ekrāni pieejami dažādos izmēros – no 0.7 līdz 3.0 collām pa diagonāli.

Megapikseļu skaits

Jo vairāk megapikseļu (Mpix), jo kvalitatīvāku attēlu reģistrators uzņem. To skaits norāda, no cik daudziem punktiem jeb pikseļiem attēls sastāv. Piemēram, kamera ar 5 Mpix izšķirtspēju spēj radīt attēlu ar 5 000 000 punktiem. Videoreģistratoru megapikseļu skaits variē no 0.3 līdz 12 un vairāk.

Video izšķirtspēja


Tiek norādīts pikseļu skaits horizontāli un vertikāli. Jo vairāk pikseļu, jo skaidrāks un detalizētāks video. 1280 x 720 un 1280 x 960 ir HD (high-definition) video, savukārt 1920 x 1080 pikseļi – Full HD, bet 2304 x 1296 – Super HD izšķirtspēja.

Video ierakstīšanas ātrums

Jo lielāks kadru skaits sekundē, jo reālistiskāks un plūstošāks video. Parasti maksimālais ierakstīšanas ātrums videoreģistratoriem ir 30 kadri sekundē, ar ko pilnībā pietiek, lai video ieraksts izskatītos reālistisks. Dažām ierīcēm tas sasniedz 60 un vairāk kadrus sekundē.

Filmēšanas leņķis


Norāda, cik liels ir leņķis, kurā reģistrators spēj fiksēt notiekošo. Lielākoties tas svārstās no 100 līdz 170 grādiem.

Nakts filmēšana


Atsevišķu modeļu objektīviem ir plašs diafragmas atvērums un tehnoloģija, kas automātiski nosaka gaismas intensitāti un pielāgo video spilgtumu, tādējādi būtiski uzlabojot ieraksta kvalitāti naktī.

Kustību sensors


Šī funkcija reaģē uz kustībām un automātiski uzsāk filmēšanu.

Video ieraksta formāts

Izplatītākie ierakstu formāti ir AVI, H.264 un MOV. AVI ir salīdzinoši vecs video formāts, ko radījusi kompānija Microsoft, pielāgojot to Microsoft mediju pleijerim. MOV ir Apple izstrādāts formāts, kas audio un video ļauj ierakstīt divos atsevišķos celiņos, atvieglojot video pēcapstrādi un montāžu. H.264 ir viens no populārākajiem ierakstu formātiem, tā priekšrocība ir iespēja ierakstīt augstas kvalitātes video materiālu, aizņemot salīdzinoši maz vietas. Ja video materiālu pēcāk vēlies aplūkot datorā vai televizorā, pārliecinies, ka šīs ierīces atskaņo videoreģistratora video formātu.

Atmiņas karšu slots

Norāda, kādas atmiņas kartes iespējams ievietot videoreģistratorā. Izplatītākie formāti ir Micro SD, Micro SDXC un Micro SDHC.


Īpašas atzīmes • GPS sensors - Spēj noteikt atrašanās vietu. Pēcāk video aplūkojot datorā, kartē iespējams redzēt pārvietošanās maršrutu un ātrumu, kā arī citus parametrus atkarībā no modeļa.
 • G sensors - Reaģē, ja notiek spēja bremzēšana, sadursme vai gāzēšana, automātiski saglabājot notikušā ierakstu, pasargājot failus no pazušanas.
 • HDMI izeja - Ļauj reģistratoru pieslēgt televizoram vai datoram ar HDMI savienojumu, nodrošinot augstu attēlu un video kvalitāti.
 • Iebūvēts skaļrunis / mikrofons - Nodrošina iespēju ierakstīt un dzirdēt apkārt notiekošo.
 • Wi-Fi - Ļauj failus nosūtīt uz citu ierīci, kam iebūvēts Wi-Fi savienojums.
 • CMOS sensors - Automātiski pielāgo ieraksta spilgtumu atkarībā no apkārtējiem apstākļiem.
 • Digitālais pietuvinājums - Nodrošina iespēju ieraksta laikā video pietuvināt.
 • Elektroniskā attēla stabilizācija - Rūpējas par to, lai video ieraksts būtu stabils. Īpaši noderīga funkcija, ja vēlies reģistratoru izmantot uz nelīdzeniem ceļiem.
 • Auto lādētājs - Sniedz iespēju ierīci uzlādēt automašīnā.


Uzdod savu jautājumu!

Ja Tev radies jautājums, uzdod to tiešsaistes čatā! Savukārt salīdzināšanas funkcija sniedz iespēju vienlaicīgi salīdzināt līdz piecām precēm.

Credit24

Individuāls serviss.
Personīga pieeja.

Līzinga kalkulators

Ikmēneša maksājums: 10.03

Atsauksmes

12345

4.8 no 5 zvaigznēm | Kopā 4 vērtējumi

5★

3

4★

1

3★

0

2★

0

1★

0

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

GARMIN Garmin Dash Cam 65W Garmin Dash Cam 65W • 180 grādu ieraksta leņķis ļauj saglabāt vairāk no apkārt esošā un notiekošā, ieskaitot luksoforus
 • Augstas kvalitātes 2,1 megapikseļukamera ar 1080p video ierakstu; darbojas pat slikta apgaismojuma apstākļos
 • Brīdinājumi par priekšējās sadursmes risku un izslīdēšanu no braucamās joslas1, papildus - brīdinājumi par tuvumā esošiem sarkanās gaismas unātruma fotoradariem2
 • GPS atbalsts ar automātisku negadījuma noteikšanu (G sensors) saglabā video ierakstu pie trieciena, lai atainotu kur un kad negadījums ir noticis
 • Kontrole ar balsi3 ļauj jums uzsākt/apstādināt ierakstu, veikt fotouzņēmumus un citas darbības - izmantojot savu balsi


Kontrolējiet videoreģistratoru ar savu balsi un turiet rokas uz stūres. Sakiet: "Ok, Garmin", lai saglabātu video, uzņemtu fotouzņēmumu, uzsāktu/pārtrauktu audio ierakstu un uzsāktu/pārtrauktu Travelapse funkcijas darbību.

Ieraksta augstas kvalitātes 1080p HD video ierakstus
Garmin Dash Cam 65W ir viegli lietojams, augstas izšķirtspējas videoreģistrators ar 2,0" LCD ekrānu. Ar savu 180 grādu platleņķa objektīvu, tas saglabā visu ceļu un iekļauj ierakstā GPS datus laika un atrašanās vietas informācijai, norādot tieši kur un kad negadījums ir noticis. Paļaujieties uz savu Dash Cam 65W, lai saglabātu video ar augstu detalizācijas līmeni gan gaišos, gan nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Piestipriniet kameru pie vējstikla un ierakstiet savu braucienu ar 1080p izšķirtspēju. Dash Cam ieraksta turpinošos cilpu, izmantojot komplektēto, nomaināmo microSD™ atmiņas karti. Lai paplašinātu atmiņu, ievietojiet ierīcē ietilpīgāku microSD atmiņas karti (iegādājama atsevišķi; ierīce atbalsta līdz 64 GB; nepieciešama vismaz 10. ātruma klase). Atskaņojiet uzņemto video tieši ierīces ekrānā vai vēlāk - savā datorā vai viedtālrunī, izmantojot VIRB® lietotni.

Jūsu aculiecinieks, kurš nekad nemirkšķina
Nav vajadzības uztraukties par ieraksta uzsākšanu un apstādināšanu - ja Garmin Dash Cam 65W ir pievienots strāvas padevei automašīnā, tas uzsāk video ierakstu automātiski un saglabā uzņemto, ja notiek trieciens.
Viss video tiek "apzīmogots" ar laika un vietas datiem, lai jūs zinātu, kur tieši notikums ir noticis. Kad aplūkojat uzņemto savā datorā, jums būs pieejami dati par video uzņemšanas koordinātām, datumu, laiku, braukšanas ātrumu un kustības virzienu.
Garmin Dash Cam 65W ietver sevī automātisku negadījuma noteikšanas funkciju (G sensors), lai kamera, ja tiek noteikts trieciens, zinātu saglabāt pašreizējos, iepriekšējos un nākamos video ierakstus, tādējādi saglabājot visu notikumu. Visa šī informācija tiek uzglabāta komplektētajā 10. ātruma klases microSD atmiņas kartē.
Transporta līdzekļa vai īpašuma bojājumu tuvplānu veikšanai, noņemiet Garmin Dash Cam 65W no tā stiprinājuma un veiciet fotouzņēmumus.

Dalieties savā braucienā, izmantojot Travelapse™
Travelapse video uzņemšanas funkcija nodrošina ar vienkāršu un jautru veidu kā ierakstīt un dalīties savos piedzīvojumos, savietojot stundām ilgus braucienus minūšu garos svarīgāko mirkļu konspektos.

Sinhronizējiet savus video bez vadiem ar savu viedtālruni
Garmin Dash Cam 65W ir iebūvēts Wi-Fi®, lai jūs bez vadiem varētu sinhronizēt video ar savu saderīgo viedtālruni, kurā ir lejupielādēta bezmaksas VIRB® lietotne. Šī iespēja padara video dalīšanos ar draugiem, apdrošinātājiem un policiju izteikti vienkāršu.

Brauciet, zinot, kas notiek jums apkārt
Garmin Dash Cam 65W piedāvā noderīgus brīdinājumus par apkārt notiekošo, veicinot drošu auto vadīšanu. Brīdinājums par iespējamu priekšējo sadursmi1 informē jūs, ja braucat pārāk tuvu priekšā braucošajai automašīnai. Brīdinājums par izslīdēšanu no braucamās joslas1 ziņo jums, ka lēnām izslīdat no savas braucamās joslas. Brīdinājumi par sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem2 ziņo par tuvumā esošiem atbilstošajiem fotoradariem. Iegūstiet regulāri atjauninātu informāciju par fotoradaru atrašanās vietām, abonējot Cyclops™ datu bāzi, kas tiek apstrādāta katru dienu un satur informāciju par fiksētajiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem. Tad, kad esat apstājies krustojumā vai sastrēgumā, ierīce ziņos jums, kad satiksme jums priekšā atkal ir kustībā.

Uzraugiet savu automašīnu stāvvietā
Autonovietošanas režīms uzrauga jūsu automašīnas apkārtni, kamēr jūsu automašīna ir novietota stāvēšanai un tās dzinējs ir izslēgts. Ierīce automātiski uzsāk ierakstu, ja un kad tiek piefiksēta kustība. Funkcijai ir nepieciešams atsevišķi iegādājams autonovietošanas kabelis un ieteicama tā profesionālā uzstādīšana.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat šo ierīci.

1 Dažādi apstākļi var ietekmēt brīdinājumu funkciju darbību. Plašāk - šeit.
2 Sarkanās gaismas un ātruma fotoradara brīdinājumi nav pieejami visos reģionos.
3 Kontrole ar balsi ir pieejama angļu, vācu, franču un itāļu valodās.
Wi-Fi ir Wi-Fi Alliance reģistrēta tirdzniecības zīme.
010-01750-15 4.8 4 5 0.5 229.00

Rekomendējam Tev

Tev varētu interesēt:

Uz augšu